O nas

Zapraszamy Państwa do Centrum Ogrodniczego "Katarzynka" rodzinnego przedsięwzięcia, które oferuje własną produkcję roślinną, a także rośliny pochodzące z renomowanych, zaprzyjaźnionych, a co najważniejsze polskich szkółek.  

Głównym produktem oferowanym szerokiemu gronu klientów są byliny, krzewy i drzewa liściaste, iglaste, szczepione i pienne uprawiane w pojemnikach. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również krzewy i drzewa owocowe, pnącza i rośliny jednoroczne. Polecamy rośliny uprawiane w pojemnikach, ponieważ lepiej się przyjmują i można je sadzić przez cały sezon - od wczesnej wiosny do późnej jesieni. 

Oferta Centrum Ogrodniczego "Katarzynka" jest nieustannie rozszerzana i urozmaicana, znaleźć w niej można szereg niezbędnych sprzętów i akcesoriów ogrodniczych.

Naszą wizją jest przede wszystkim zaspokajanie potrzeb lokalnego rynku w myśl idei „dobre, bo polskie”. Chcemy wyróżniać się najlepszą jakością materiału roślinnego i najwyższym poziomem obsługi Klientów.

Naszą misją jest wnosić pasję i profesjonalizm do branży ogrodniczej. Naszym celem jest dążenie do sprzedaży roślin najwyższej jakości, w przystępnych cenach. Pragniemy spełniać oczekiwania naszych Klientów, budować wzajemną lojalność i tworzyć przyjazne relacje. Stawiamy na uczciwość!

Staramy się na bieżąco śledzić pojawiające się na rynku nowe odmiany roślin oraz wprowadzać je do sprzedaży, aby mogli Państwo każdego roku nabyć nowości. Możemy poszczycić się wysoko wykwalifikowaną kadrą, będącą do Państwa dyspozycji i zapewniającą fachowe doradztwo.

Naszym największym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta oraz możliwość zaoferowania ciekawostek ogrodniczych, których nie kupią Państwo w innych centrach ogrodniczych.

Mamy nadzieję, że Klienci docenią wartości, którymi się kierujemy, a rośliny przez nas sprzedawane będą cenione i rozpoznawalne na rynku.

Powodzenia w interesach
Agnieszka Pelczar-Kałuzińska i Witold Pelczar